PROČ ALMA?

V našich studiích najdete nejen profesionální vybavení a příjemné zázemí, ale především tvůrčí a přátelskou atmosféru. Dáte si obraz, zvuk, nebo šálek skvělé kávy?

FOYER

STUDIO 1

STUDIO 2

STUDIO 3

HUDEBNÍ REŽIE

FOYER

Ať už si zde rádi vychutnáte šálek lahodné kávy, nebo budete řešit pracovní záležitosti, vždy je naše studio příjemné místo pro setkání s Vaším hercem, agenturou či obchodním partnerem.

Zpět

OBRAZOVÉ STUDIO

Obrazové studio je vybavené nejnovější verzí AVID MEDIA COMPOSER ADRENALIZE. Poskytuje profesionální prostředí pro střih, efekty i následné odbavení do vysílání.

Zpět

ZVUKOVÉ STUDIO

Zvukové studio je vybavené nejnovější verzí špičkového programu PRO TOOLS ULTIMATE. Díky kondenzátorovým mikrofonům Neumann a lampovým předzesilovačům Focusrite je výsledný zvuk přirozenější a frekvenčně bohatší. Studio nabízí i možnost nahrání sólových nástrojů.

Zpět

STUDIO 3

Celá paleta produktů Adobe Creative Cloud nabízí široké možnosti na poli audio/video. Díky tomu umíme zhmotnit do reálné podoby jakékoliv vaše přání.

Zpět

HUDEBNÍ REŽIE

Široký výběr ruchů a hudeb z hudebních knihoven KOKA Media, Kosinus a Universal Production Music zajistí, že Vaše video nebo radiospot dostanou tu správnou náladu.

Zpět